Shoďte díky třem malým změnám v jídelníčku: Vynecháte-li tyto kombinace, konečně se propracujete k vytoužené figure

Pokud chcete opravdu pěkné křivky je čas se zaměřit na to, co si položíte na talíř. Zkrátka strava je absolutní alfou a omegou. Ale i když jíte zdravě, občas se najdou kombinace, které na první pohled vypadají sourodé, avšak opak je pravdou. A kvůli nim přibíráme.

I když cvičíte a zdravě se stravujete, pořád nevidíte na své postavě výsledky? Možná za to může jen nevhodná kombinace potravin, co si dáváte na talíř. A v tom případě vám nepomohou ani kalorické tabulky. Potom se vám zbytečně iz těch na první pohled zdravých jídel, ukládají tukové zásoby.

  1. Cereálie s mlékem
    Toto si k snídani dopřeje opravdu velké množství lidí. No kombinace mléka a lepku není zrovna tou nejšťastnější hned po probuzení. Navíc pokud sáhnete po klasických cornflacích a doplníte to celé nějakým ovocem a trochou medu, odrovnáte si spalování hned na úvod dne.

Jedná se o obrovskou dávku jednoduchých sacharidů, které nastartují tvorbu inzulínu na téměř celý den. A to je něco, co nám potom způsobuje problémy. Tělo přestává spalovat a to co do něj vložíme, pomaloučku ukládá ve formě tukových zásob.

  1. Sacharidy a bílkoviny
    Pokud si k večeři nebo obědu dáte maso s bramborami či rýží, případně těstovinami, opět se dostáváte do začarovaného kruhu. Samotné sacharidy mají také tendence zvýšit dávku inzulínu a v kombinaci s masovými variacemi to opět způsobí jediné. Ukládání přebytečné glukózy do tukových zásob.
Close up shot of woman with slim body measuring her waistline and torso. Healthy nutrition and weight losing concept.

Místo toho si k masu či rybě dopřejte zeleninu. No a máte-li chuť na rýži, ideální je doplnit ji kvalitní zeleninou.

  1. Sacharidy a nasycené tuky
    Toto je kapitolou samou o sobě. Když na večeři sáhnete po chlebíčku s máslem a šunkou, zda si dáte sladký croissant s ovocem a čokoládou, přiberete mnohem víc, než byste chtěli. Dokonce i když se držíte denního limitu kalorií, které můžete během dne přijmout, jelikož taková kombinace se podílí na zbytečném ukládání tuků. Mouka, nasycené tuky a cukry jsou to nejhorší, co můžete spojovat.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Tato znamení budou v červenci stoupat výrazně po kariérním žebříčku: Dejte si pozor, aby to nemělo tyto následky

Kariérní úspěch, povýšení a zvýšení platu. Nejen to, ale také mnohem více, čeká tři znamení zvěrokruhu. Kdo si přijde v profesní oblasti na své? Zanícenost,...

Plážové stylingy, ve kterých má žena styl: Stačí se zaměřit na tyto doplňky a máte vyhráno

Letní móda nás každým rokem baví víc a víc. Být hvězdou na pláži a užít si slunečné dny od rána do večera tak můžete...

Úspěch, jaký se nevidí: Malířka Michaela navrhla přebaly na limitované tenisky Vans Old Skool z roku 1977

Česká malířka Michaela Červená má na kontě nejnovější spolupráci se streetovou značkou Vans, kde se podílela na tvorbě unikátních přebalů ikonického modelu Old Skool...

Fake nebo originál? Odborník vám poradí, jak rozeznat kvalitní sluneční brýle

V posledních dnech jste možná i vy narazili na reklamu, která prodávala „kvalitní“ sluneční brýle. Co si ovšem představit pod slovem kvalitní? Mluvíme o...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk. Možná lékař tvrdí,...