Beauty rituál, který vám dokáže ubrat léta: Pro krásnou pleť se nestačí jen odlíčit, toto nesmíte vynechat

Každodenní rituál, který vás přivede k objevení svého krásnějšího já. Čištění pleti je odborníky nejdoporučenější péče o pleť.

Jen pokud pleť zbavíte zrohovatělé pokožky, dosáhnete, aby do hloubky mohly pronikat výživné ingredience a vitamíny. Základ v péči o pleť je tedy jednoznačně čištění. Současný beauty svět nabízí ty nejinovativnější metody šetrné k pleti.

OFF: Díky výtažku z leknínů ze zahrad DIOR dochází ke zničení stop z městského prostředí, má detoxikační účinky a pleť chrání před dalším znečištěním.
ON: Pěna posiluje kožní bariéru, vyrovnává její pH, a to díky ingrediencím s hydratačními účinky, přičemž pleť je zklidněná a posílená.

Pěna s mikrobublinkami oxidu uhličitého
Základ krásné pleti je čištění ráno a večer. Pěna s mikrobublinkami oxidu uhličitého Sensai Absolute Silk Micro Mousse Treatment v kombinaci s jedinečnou směsí Koishimaru Silk Royal™ se postará o to, aby vaše pleť byla znovuzrozená, hladká, rozjasněná, zářivá a mladistvá. Bublinky menší než póry totiž pronikají do pleti a uvnitř dělají vše pro to, aby co nejvíc oddálili stárnutí.

Pretty charming young woman applying face powder on her nose with fluffy synthetic brush

Čištění díky méně známým olejům s antioxidanty
Antioxidační čistící pěna MALINNA° Cleansing Foam stojí za pozornost zejména díky přítomnosti olejů. Nimbový olej (azadirachta indica seed oil) a karanja olej (pongamia glabra seed oil). Právě ty jsou bohaté na mastné kyseliny, limonoidy, vitamín E, triglyceridy, vápník a antioxidanty. Výsledkem je hydratace pokožky a redukce vrásek, které jsou pochopitelně pro ženu cílem číslo jedna.

Multifunkční čistící balzám na obličej
K tomu, abyste předcházeli ucpaným pórům, akné a hlubokým vráskám, je důležité pravidelné a důkladné čištění pleti. Voňavý multifunkční čistící balzám na obličej Inlight Bio (Biorganica.sk) jednoduše a příjemně odlíčí, hloubkově vyčistí a pleť vyživuje. Pleť je viditelně čistší a zářivější. Problematická pleť prochází také přerodem a pleť je hladší.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Pro otevření prvního butiku CHANEL do Prahy: S osobním řidičem CARSEN až přímo na Pařížskou

V Praze se otevíral první butik CHANEL a my jsme byli při tom, i díky kvalitnímu transferu Carsen, který nás navzdory našemu nabitému harmonogramu...

Věční optimisté se narodili v tomto znamení: Máte-li takového muže po svém boku, máte vyhráno

Mají povahu, kterou jim mnozí mohou jen závidět. Ve věcech vždy vidí to dobré a snaží se na svět dívat s nadhledem. Přijmete-li jejich...

Plážové stylingy, ve kterých má žena styl: Stačí se zaměřit na tyto doplňky a máte vyhráno

Letní móda nás každým rokem baví víc a víc. Být hvězdou na pláži a užít si slunečné dny od rána do večera tak můžete...

Otec se chvíli po rozvodu s mámou okamžitě oženil: Toto mi ukázalo, že za tím není nic víc než mužské ego

Lenčin otec to s mámou měl už delší dobu nahnuté. Neustálé hádky, nedorozumění ve společnosti, osočování a vzájemné obviňování se táhly už přes tři...

Vlasy vám dokážou ubrat roky: Chcete-li působit mladistvěji, sáhněte po těchto šamponech

Vzpomeňte si, jak mladistvě a sebejistě se cítíte, když odcházíte ze salonu. Pokračujte ve správné péči a vaše vlasy budou působit mladistvě a vy...