Plážové stylingy, ve kterých má žena styl: Stačí se zaměřit na tyto doplňky a máte vyhráno

Letní móda nás každým rokem baví víc a víc. Být hvězdou na pláži a užít si slunečné dny od rána do večera tak můžete díky doplňkům, ve kterých budete stylová.

Plážové stylingy, ve kterých má žena styl: Stačí se zaměřit na tyto doplňky a máte vyhráno

Léto je v plném proudu a pokud hledáte inspiraci, co s čím kombinovat, nemusíte hledat moc daleko. Někdy stačí soustředit pozornost na doplňky. Právě ty mají schopnost kouzelného proutku a přemění celkový styling na originální outfit a to velmi nenucenou, hravou formou.

Tentokrát jsme pro vás vybrali jednoduché kombinace a zlatavé odlesky, které na slunci rozehrávají se slunečními paprsky zajímavou hru, nemluvě o čase tvz. golden hour, tedy zlatá hodinka.
Vychutnejte si v nich západ slunce a vyražte ještě někam na večeři nebo drink na pláži. Toto léto si prostě musíte užít – se vším a všude.

Zlaté mušle rozehrají se sluncem hru
Náušnice ve tvaru mušlí ještě nikdy nebyly tak krásné. Ty z nejnovější kolekce Maurícius od lokální klenotnické značky ALOVE si nebudete chtít sundat během celého léta. Krásně vyniknou s neutrálními plavkami, celé plavky s výstřihy jsou doslova hříšnou kombinací. Bílá a zlatá, to je kombinace antických bohyň, tak proč jí rovnou nebýt.

Úzké brýle stále vyhrávají
Trend úzkých brýlí pořád vede a drží se mezi TOP trendy již několik sezón. Kdo by to byl řekl. Hrát si však můžete s jejich designem, ty oblé od Celine mají mírný retro nádech, na pláž a slunečné letní dny jsou jako stvořené. Všimněte si, že někdy i ten nejobyčejnější outfit je nepřehlédnutelný.

Photo of a smiling family at the beach

Stylové fashion pouzdro pro váš chytrý telefon
Nejnovější trendy ukazují na stylová pouzdra pro naše chytré telefony, které už dávno neplní jen funkci telefonů, ale jsou stále více součástí naší osobnosti. Limitovaná edice designových pouzder Floral Fantasy ve spolupráci se slovenskou designérkou Janou Tomas a její značkou by Janatini pro jedinečný skládací telefon s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Flip3 5G.

„Při návrhu edice Floral Fantasy jsem se inspirovala jarem. Tak jak nám vzkvétající květiny dělají radost po dlouhé, studené zimě, stejně bych chtěla, aby tento doplněk dělal radost jejich majitelkám každý den. Květovaný potisk dokonale ladí se všemi modely Z Flip3 a ve spojení se zlatými komponenty vytváří jedinečný módní doplněk s nádechem ženskosti a luxusu,“ uvedla Jana Tomas, slovenská designérka a autorka návrhu.

Skládací telefon Galaxy Z Flip3 5G byl oceněn časopisem TIME jako jeden z nejlepších vynálezů roku 2021. Když je zavřený, má kompaktní tvar a vejde se do každé kapsy, když ji otevřete, změní se na plnohodnotný smartphone. Režim Flex vám umožní pořizovat fotografie a videa mnohem snazší než kdykoli předtím. Stačí jej kamkoli položit, najít si vhodný úhel a odstoupit pro selfies bez nutnosti použití rukou.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Skutečný příběh: Můj manžel mě začal podvádět, jeho reakce mě však šokovala více

S Martinem jsme se poznali ještě na střední škole. Zpočátku jsme byli jen kamarády, kteří spolu fungovaly v partii, přibližně na konci studia se...

Oslňující Tereza Maxová a její recept na dokonalou figuru: Po padesátce ukázala v plavkách tělo bohyně

Při pohledu na Terezu Maxovou by snad nikomu z nás ani nesešlo na mysl, že česká modelka už oslavila padesátku. Její pokožka překrásně září,...

Coca-Cola aneb značka úzce spjatá s Vánoci. Jak vypadá její letošní reklama?

Letošní vánoční kampaň Kouzlo být spolu (Real Magic at Christmas) společnosti Coca-Cola vyzdvihuje a oslavuje sílu sounáležitosti. Značka, která se stala synonymem vánočního období,...

Nejkrásnější trendy na Vánoce 2020: Jaké ozdoby na stromeček a dekorace jsou IN a co je OUT?

Vánoce představují pro mnohé z nás ty nejkrásnější svátky v roce. Tento rok vzhledem k náročnou situaci ve světě ve spojitosti s pandemií ještě...

Potraviny, které vám pomohou více než klasické vitamíny: Lékařka prozradila, v čem to je

Tyto potraviny vás nejen zasytí, ale mají i množství zdravotních benefitů. Jsou zdravé, chutné, obsahují dávku nejdůležitějších vitamínů jako A, C, D, K. No...