Oslňující Tereza Maxová a její recept na dokonalou figuru: Po padesátce ukázala v plavkách tělo bohyně

Při pohledu na Terezu Maxovou by snad nikomu z nás ani nesešlo na mysl, že česká modelka už oslavila padesátku. Její pokožka překrásně září, její figura je v top kondici a styl? Ani ten Maxové nechybí. Jaké je tajemství krásy české topmodelky a mámy tří dětí?

Tereza Maxová odešla načerpat novou energii do slunečního Řecka. Spolu s rodinou si tak užívá chvíle plné odpočinku a relaxu u moře. Svěží mořský vánek si vychutnala také přímo z lodi, ze které přidala pár záběrů na svůj Instagram.

Češka předvedla bezvadnou figuru v jednodílných plavkách tmavě modré barvy. Ta perfektně ladí s modelčinou dozlatova opálenou pokožkou a plavými vlasy.

Pozitivní reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Maxové se dostaly od topmodelky Pavlíny Němcové, herečky Anny Geislerové či Moniky Marešové.

Ukázková postava Terezy Maxové však není věcí náhody. Topmodelka se o své tělo dlouhá léta stará zvenčí i zevnitř. Základem je pro ni zdravá strava a cvičení. Posilování ve fitku moc nemusí, nejbližší jí je jóga.

Young woman doing yoga in the forest

Ikonickou fotkou se stala ta z Monaca, na které cvičí jógu na ulici spolu s davem lidí. „Moje poloha ležícího střelce,“ napsala Maxová k záběru, který vznikl u příležitosti Mezinárodního dne jógy. Jóga dělá s tělem hotové divy, dokáže ho posílit, vyformovat a navíc i zflexibilnit.

Hvězda přehlídkových mol kromě jógy nedá dopustit ani na dlouhé procházky a tanec. Samotná chůze má velmi pozitivní vliv na tělo i psychiku – ne nadarmo se říká, že pobyt na čerstvém vzduchu je všelékem. Modelka dokonce chůzi upřednostňuje před během.

Další vášní Terezy Maxové je tanec. Ten má také úžasný vliv na zdraví a celkovou hybnost těla. Lze říci, že rytmický pohyb je velmi efektivní i při odbourávání stresu a napětí.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Jeansová bunda v hravých letních stylingech: Pro chladné večery ideální kombinace

Jeansová bunda krásně dotvoří jakýkoli letní styling. Vypadá nádherně k barvám, pastelovým tónům, ale hodí se ik extravagantnějším variacím. Jeansové bundy volných střihů, typické svojí...

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni ostatní sourozenci....

Potřebujete si zařídit kvalitní home office? A víte, že si ho celý můžete pořídit na jedno kliknutí?

Odpověď na otázku, zda má prostředí, ve kterém pracujete, vliv na vaši výkonnost a soustředění, je jasná: věda už dávno potvrdila, že tento faktor...

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří červenožlutá Gala,...

Vyzkoušela množství brigád a vyplatilo se, dnes si plní sen: Kristína se míchání vůní věnovala ve francouzském Grasse

Jak vznikla myšlenka vyrábět veganské sojové svíčky a kdo za samotnou značkou stojí?Již během studentských let na střední škole jsem byla aktivní prací pro...