Oslňující Tereza Maxová a její recept na dokonalou figuru: Po padesátce ukázala v plavkách tělo bohyně

Při pohledu na Terezu Maxovou by snad nikomu z nás ani nesešlo na mysl, že česká modelka už oslavila padesátku. Její pokožka překrásně září, její figura je v top kondici a styl? Ani ten Maxové nechybí. Jaké je tajemství krásy české topmodelky a mámy tří dětí?

Tereza Maxová odešla načerpat novou energii do slunečního Řecka. Spolu s rodinou si tak užívá chvíle plné odpočinku a relaxu u moře. Svěží mořský vánek si vychutnala také přímo z lodi, ze které přidala pár záběrů na svůj Instagram.

Češka předvedla bezvadnou figuru v jednodílných plavkách tmavě modré barvy. Ta perfektně ladí s modelčinou dozlatova opálenou pokožkou a plavými vlasy.

Pozitivní reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Maxové se dostaly od topmodelky Pavlíny Němcové, herečky Anny Geislerové či Moniky Marešové.

Ukázková postava Terezy Maxové však není věcí náhody. Topmodelka se o své tělo dlouhá léta stará zvenčí i zevnitř. Základem je pro ni zdravá strava a cvičení. Posilování ve fitku moc nemusí, nejbližší jí je jóga.

Young woman doing yoga in the forest

Ikonickou fotkou se stala ta z Monaca, na které cvičí jógu na ulici spolu s davem lidí. „Moje poloha ležícího střelce,“ napsala Maxová k záběru, který vznikl u příležitosti Mezinárodního dne jógy. Jóga dělá s tělem hotové divy, dokáže ho posílit, vyformovat a navíc i zflexibilnit.

Hvězda přehlídkových mol kromě jógy nedá dopustit ani na dlouhé procházky a tanec. Samotná chůze má velmi pozitivní vliv na tělo i psychiku – ne nadarmo se říká, že pobyt na čerstvém vzduchu je všelékem. Modelka dokonce chůzi upřednostňuje před během.

Další vášní Terezy Maxové je tanec. Ten má také úžasný vliv na zdraví a celkovou hybnost těla. Lze říci, že rytmický pohyb je velmi efektivní i při odbourávání stresu a napětí.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Aplikant.cz: Reklamace služby a její úskalí

Reklamace zboží je v některých případech jednoduchá a přímočará, protože může být na první pohled zřejmé, co je s danou věcí v nepořádku. Se službami je...

Pokud máme pořádek ve financích, jsme rozvážnější

Jak ovlivňuje naše reakce fakt, že nemáme pořádek ve financích? Vytváří to neklid, nespokojenost a stres, protože nám mozek neustále někde na pozadí vysílá signály,...

Pro otevření prvního butiku CHANEL do Prahy: S osobním řidičem CARSEN až přímo na Pařížskou

V Praze se otevíral první butik CHANEL a my jsme byli při tom, i díky kvalitnímu transferu Carsen, který nás navzdory našemu nabitému harmonogramu...

Znáte hořčíkový olej, který dokonale hýčká naše svaly?

Všichni sportovci, ať už jsou vrcholoví nebo rekreační se minimálně občas setkají s bolestmi svalů. Stačí „přepísknout“ trénink nebo v soutěži jet na plný výkon, či...

Správné čištění zubů je důležitější, než si myslíte. Objevte tajemství s moderní technologií

Někdy spěcháme a zuby si jen tak rychle přejedeme kartáčkem ze strany na strany, jindy při čištění zubů pliváme krev a nevěnujeme tomu ani...