Další krásná svatba ve světě hokejistů: Petr mohl na své nevěstě oči nechat, první FOTO ze svatby

Slovenský hokejista Peter Cehlárik si vzal za manželku dlouhodobou přítelkyni Soňu. Na svatebních záběrech jim dělal společnost i tento čtyřnohý miláček.

Rodák ze Žiliny si se svou dlouholetou přítelkyní Soní řekli „ano“ v pohádkovém zámečku Tomášův kousek od Bratislavy. Soňa je úspěšnému hokejistovi oporou nejen v soukromí, ale také během sportovních výkonů. Jinak tomu nebylo ani během letošní ZOH v Pekingu, odkud si naši chlapci odnesli bronzovou medaili.

Pohádková svatba pod širým nebem
Svatba se konala za přítomnosti nejbližších a pod širým nebem. Večer nechyběl ani ohňostroj a dvojice společnou cestu manželským životem odstartovala opravdu ve velkolepém duchu.
Svatební záběry, které novomanželé zveřejnili, působí jako z pohádkového snu. Nevěsta měla na sobě šaty s krajkovým korzetem a dlouhou vlečkou. Vysoký rozparek působil velmi žensky a stejně tak třpytivé sandálky. Nevěsta byla opravdu překrásná, co řeknete?

Four beautiful girls with make-up

Na svatební foto se čtyřnohým mazlíčkem
Za pozornost rozhodně stojí také originalita v podobě svatebních záběrů. Na společné fotografii totiž nezapomínají na svého čtyřnohého miláčka, kterého si posadili mezi sebe. Je krásné, když se nezapomíná na nejvěrnější přátele člověka, jakým pejsci rozhodně jsou.
Kromě tohoto záběru se objevil také na dalších v pohybu a celé to působilo velmi přirozeně. Radost dívat se na takové krásné fotografie a lásku.
My se samozřejmě připojujeme ke gratulacím.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Plážové stylingy, ve kterých má žena styl: Stačí se zaměřit na tyto doplňky a máte vyhráno

Letní móda nás každým rokem baví víc a víc. Být hvězdou na pláži a užít si slunečné dny od rána do večera tak můžete...

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...

Robotický vysavač dokáže ušetřit spoustu času: Jak vybrat ten správný?

Řešením je robotický vysavač. Toto zařízení je navrženo tak, že za ideálních podmínek udělá všechnu práci za vás. Ušetří vám tak energii i čas,...

Shoďte díky třem malým změnám v jídelníčku: Vynecháte-li tyto kombinace, konečně se propracujete k vytoužené figure

Pokud chcete opravdu pěkné křivky je čas se zaměřit na to, co si položíte na talíř. Zkrátka strava je absolutní alfou a omegou. Ale...

Nejlepší čaje na hubnutí: Tyto dokáží zrychlit metabolismus, spalování tuků a snížit krevní tlak

Některé čaje dokážou zrychlit metabolismus a tím i spalování tuků. Kupujte ale čaje kvalitní, nejlépe v čajovnách. Tam byste měli mít jistotu, že obsahují...