Jeansová bunda v hravých letních stylingech: Pro chladné večery ideální kombinace

Jeansová bunda krásně dotvoří jakýkoli letní styling. Vypadá nádherně k barvám, pastelovým tónům, ale hodí se ik extravagantnějším variacím.

Jeansové bundy volných střihů, typické svojí neutrálností se stávají jedním z nejoblíbenějších prvků léta 2022. Pokud hledáte kousek, kterým dotvořit look na chladnější večery, toto je k tomu jako stvořené.

White obsession
Bílá je na léto naprosto skvělá volba. Její velkou výhodou je, že se hodí všem ženám bez rozdílu věku. Dokonce i když nemáte ideální křivky, dokážete jí krásně kouzlit. Zvolte jednoduché šaty, které budou kopírovat siluetu, ideální na knoflíky, kdy umíte rozparek přizpůsobit, díky takovému detailu své figure.

Barevný play
Velice zajímavý kontrast vytvoříte kombinací s letními hravými šaty. Vůbec se nebojte jemný barevný detail zopakovat i na samotné bundě. Krásně tak styling celkově sjednotíte a zároveň jej uděláte o něco výjimečnějším.

Na bundách se nosí také výšivky či florální motivy. Všechno by se však mělo nést v duchu zachování minimalismu, pokud chcete být trendy a chic.

Laughing young woman with hands in hair. Attractive hipster is wearing denim jacket. She is standing over white background.

Iconic detail
Ležérní, streetstylové, monochromatické kousky se stávají běžnou součástí outfitů. Přesně takovýmto způsobem dokážete vytvořit velmi pěkný look, který můžete oživit nápadnějším detailem. Ženy milující prvky jednoduchosti si toto rozhodně oblíbí.

Je jen na vás, kterou část looku chcete zvýraznit. Dokážete takto velmi efektivně cílit pozornost na partie, které jsou vaší předností.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Znáte hořčíkový olej, který dokonale hýčká naše svaly?

Všichni sportovci, ať už jsou vrcholoví nebo rekreační se minimálně občas setkají s bolestmi svalů. Stačí „přepísknout“ trénink nebo v soutěži jet na plný výkon, či...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk. Možná lékař tvrdí,...

Pokud máme pořádek ve financích, jsme rozvážnější

Jak ovlivňuje naše reakce fakt, že nemáme pořádek ve financích? Vytváří to neklid, nespokojenost a stres, protože nám mozek neustále někde na pozadí vysílá signály,...

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení, se v...

Snídáme ho, oběd, večeře: Neodmyslitelná součást jídelníčku, ale o jeho vlivu na zdraví víme málo

Snídáme ho, oběd, večeře. Pečivo je neodmyslitelná součást našeho jídelníčku a přesto o něm a jeho vlivu na zdraví víme stále až překvapivě málo....