Jeansová bunda v hravých letních stylingech: Pro chladné večery ideální kombinace

Jeansová bunda krásně dotvoří jakýkoli letní styling. Vypadá nádherně k barvám, pastelovým tónům, ale hodí se ik extravagantnějším variacím.

Jeansové bundy volných střihů, typické svojí neutrálností se stávají jedním z nejoblíbenějších prvků léta 2022. Pokud hledáte kousek, kterým dotvořit look na chladnější večery, toto je k tomu jako stvořené.

White obsession
Bílá je na léto naprosto skvělá volba. Její velkou výhodou je, že se hodí všem ženám bez rozdílu věku. Dokonce i když nemáte ideální křivky, dokážete jí krásně kouzlit. Zvolte jednoduché šaty, které budou kopírovat siluetu, ideální na knoflíky, kdy umíte rozparek přizpůsobit, díky takovému detailu své figure.

Barevný play
Velice zajímavý kontrast vytvoříte kombinací s letními hravými šaty. Vůbec se nebojte jemný barevný detail zopakovat i na samotné bundě. Krásně tak styling celkově sjednotíte a zároveň jej uděláte o něco výjimečnějším.

Na bundách se nosí také výšivky či florální motivy. Všechno by se však mělo nést v duchu zachování minimalismu, pokud chcete být trendy a chic.

Laughing young woman with hands in hair. Attractive hipster is wearing denim jacket. She is standing over white background.

Iconic detail
Ležérní, streetstylové, monochromatické kousky se stávají běžnou součástí outfitů. Přesně takovýmto způsobem dokážete vytvořit velmi pěkný look, který můžete oživit nápadnějším detailem. Ženy milující prvky jednoduchosti si toto rozhodně oblíbí.

Je jen na vás, kterou část looku chcete zvýraznit. Dokážete takto velmi efektivně cílit pozornost na partie, které jsou vaší předností.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Správné čištění zubů je důležitější, než si myslíte. Objevte tajemství s moderní technologií

Někdy spěcháme a zuby si jen tak rychle přejedeme kartáčkem ze strany na strany, jindy při čištění zubů pliváme krev a nevěnujeme tomu ani...

Vyzkoušela množství brigád a vyplatilo se, dnes si plní sen: Kristína se míchání vůní věnovala ve francouzském Grasse

Jak vznikla myšlenka vyrábět veganské sojové svíčky a kdo za samotnou značkou stojí?Již během studentských let na střední škole jsem byla aktivní prací pro...

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni ostatní sourozenci....

Úspěch, jaký se nevidí: Malířka Michaela navrhla přebaly na limitované tenisky Vans Old Skool z roku 1977

Česká malířka Michaela Červená má na kontě nejnovější spolupráci se streetovou značkou Vans, kde se podílela na tvorbě unikátních přebalů ikonického modelu Old Skool...

Tato znamení budou v červenci stoupat výrazně po kariérním žebříčku: Dejte si pozor, aby to nemělo tyto následky

Kariérní úspěch, povýšení a zvýšení platu. Nejen to, ale také mnohem více, čeká tři znamení zvěrokruhu. Kdo si přijde v profesní oblasti na své? Zanícenost,...