Potraviny, které potlačují chuť na sladké byste měli mít v denním jídelníčku: Díky nim dokážete shodit v krátké době

Při hubnutí hraje skladba našeho jídelníčku nejdůležitější roli. Pokud však chcete efekt snižování hmotnosti o něco urychlit, vsaďte na potraviny, které potlačují chuť na sladké, ale také celkově snižují apetit.

Chutná dobře, jsou zdravá, obsahují množství prospěšných látek a navíc pomáhají i snižovat chuť na sladké. Když je implementujete do svého jídelníčku, v tom nejlepším se to prokáže i na vaší postavě. Víte, co je ideální obsáhnout ve stravovací rutině nejen před létem?

Skořice
Skořice patří mezi základní složky, které byste v jídelníčku měli mít, pokud chcete snížit chuť na sladké, eliminovat svoji hmotnost a snažíte se nějakým způsobem shodit. Ideální je dopřát si ji hned v rámci snídaně, protože organismus připravíte na den a zároveň nemusíte čelit návalům vlčího hladu.

No a malý bonus navíc je, že přirozeně zlepšuje náladu. Stačí pokud smícháte jednu lžičku v teplé vody, přidáte pár kapek citronu, med a vypijete.

Bobulové ovoce
Bobulové ovoce obsahuje velké množství vlákniny, vitamín B6, stabilizuje hladinu cukru v krvi a obsahuje také velké množství antioxidantů. Právě ty nejen snižují chuť k jídlu, ale přispívají ke zlepšení trávení.

Proto se doporučuje dopřát si ho každé ráno a ideálně i v rámci malého snacku odpoledne. Tehdy totiž večer sníte mnohem méně, než by to bylo standardně.

Italian appetizer. Slices of melon with raw ham and Tuscan bread. Summer dish. Close-up.

Grapefruit
Při hubnutí je grapefruit ideálním ovocem, které byste si měli dopřát. Dokáže velmi rychle nastartovat spalování, snižuje břišní tuk, hladinu cholesterolu a opravdu ve výrazné míře dokáže eliminovat chuť k jídlu.

Meloun
Meloun má v sobě karoteny, které se mění na vitamin A, vitamin B, C, K. Zároveň je také mimořádně bohatý na látky jako draslík, hořčík, měď, vápník, sodík, železo, mangan. Pokud si ho dopřejete alespoň třikrát do týdne, umíte efektivně bojovat proti ukládání tuků, pomáháte stimulovat funkci jater, čili očistíte organismus od toxinů.

To je všechno, co při eliminaci hmotnosti potřebujete. Umíte takto tělo přirozeně pročistit, nastartovat spalování a dodat mu zároveň dostatek vitamínů.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Oslňující Tereza Maxová a její recept na dokonalou figuru: Po padesátce ukázala v plavkách tělo bohyně

Při pohledu na Terezu Maxovou by snad nikomu z nás ani nesešlo na mysl, že česká modelka už oslavila padesátku. Její pokožka překrásně září,...

Potraviny, které vám pomohou více než klasické vitamíny: Lékařka prozradila, v čem to je

Tyto potraviny vás nejen zasytí, ale mají i množství zdravotních benefitů. Jsou zdravé, chutné, obsahují dávku nejdůležitějších vitamínů jako A, C, D, K. No...

Chystáte se kupovat pračku? Tyto funkce vám zjednoduší život

Přemýšlíte nad výměnou pračky za nový model? Děláte správně. Starší kousky mají totiž často nepřiměřeně dlouhé cykly, použijí desítky litrů vody navíc a také...

Pro otevření prvního butiku CHANEL do Prahy: S osobním řidičem CARSEN až přímo na Pařížskou

V Praze se otevíral první butik CHANEL a my jsme byli při tom, i díky kvalitnímu transferu Carsen, který nás navzdory našemu nabitému harmonogramu...

Nohy bohyně na počkání: Nejefektivnější cviky na široká stehna

Pokud se chcete dopracovat ke krásným nohám, zkuste pár cviků, které dokonale fungují. Bonusem je, že jsou rychlé, efektivní a výsledky se dostaví expresněji...