Potraviny, které potlačují chuť na sladké byste měli mít v denním jídelníčku: Díky nim dokážete shodit v krátké době

Při hubnutí hraje skladba našeho jídelníčku nejdůležitější roli. Pokud však chcete efekt snižování hmotnosti o něco urychlit, vsaďte na potraviny, které potlačují chuť na sladké, ale také celkově snižují apetit.

Chutná dobře, jsou zdravá, obsahují množství prospěšných látek a navíc pomáhají i snižovat chuť na sladké. Když je implementujete do svého jídelníčku, v tom nejlepším se to prokáže i na vaší postavě. Víte, co je ideální obsáhnout ve stravovací rutině nejen před létem?

Skořice
Skořice patří mezi základní složky, které byste v jídelníčku měli mít, pokud chcete snížit chuť na sladké, eliminovat svoji hmotnost a snažíte se nějakým způsobem shodit. Ideální je dopřát si ji hned v rámci snídaně, protože organismus připravíte na den a zároveň nemusíte čelit návalům vlčího hladu.

No a malý bonus navíc je, že přirozeně zlepšuje náladu. Stačí pokud smícháte jednu lžičku v teplé vody, přidáte pár kapek citronu, med a vypijete.

Bobulové ovoce
Bobulové ovoce obsahuje velké množství vlákniny, vitamín B6, stabilizuje hladinu cukru v krvi a obsahuje také velké množství antioxidantů. Právě ty nejen snižují chuť k jídlu, ale přispívají ke zlepšení trávení.

Proto se doporučuje dopřát si ho každé ráno a ideálně i v rámci malého snacku odpoledne. Tehdy totiž večer sníte mnohem méně, než by to bylo standardně.

Italian appetizer. Slices of melon with raw ham and Tuscan bread. Summer dish. Close-up.

Grapefruit
Při hubnutí je grapefruit ideálním ovocem, které byste si měli dopřát. Dokáže velmi rychle nastartovat spalování, snižuje břišní tuk, hladinu cholesterolu a opravdu ve výrazné míře dokáže eliminovat chuť k jídlu.

Meloun
Meloun má v sobě karoteny, které se mění na vitamin A, vitamin B, C, K. Zároveň je také mimořádně bohatý na látky jako draslík, hořčík, měď, vápník, sodík, železo, mangan. Pokud si ho dopřejete alespoň třikrát do týdne, umíte efektivně bojovat proti ukládání tuků, pomáháte stimulovat funkci jater, čili očistíte organismus od toxinů.

To je všechno, co při eliminaci hmotnosti potřebujete. Umíte takto tělo přirozeně pročistit, nastartovat spalování a dodat mu zároveň dostatek vitamínů.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení, se v...

Chystáte se kupovat pračku? Tyto funkce vám zjednoduší život

Přemýšlíte nad výměnou pračky za nový model? Děláte správně. Starší kousky mají totiž často nepřiměřeně dlouhé cykly, použijí desítky litrů vody navíc a také...

Vlasy vám dokážou ubrat roky: Chcete-li působit mladistvěji, sáhněte po těchto šamponech

Vzpomeňte si, jak mladistvě a sebejistě se cítíte, když odcházíte ze salonu. Pokračujte ve správné péči a vaše vlasy budou působit mladistvě a vy...

Šikovná Janka má práci snů. Jak se dostala do hollywoodské produkce filmů?

Začněme od začátku. Jak se dívka, která studuje v Nitře žurnalistiku, dostane do Spojených států? Studium tam není sice nemožné, ale poměrně finančně náročné,...

Úspěch, jaký se nevidí: Malířka Michaela navrhla přebaly na limitované tenisky Vans Old Skool z roku 1977

Česká malířka Michaela Červená má na kontě nejnovější spolupráci se streetovou značkou Vans, kde se podílela na tvorbě unikátních přebalů ikonického modelu Old Skool...